Краби чорноморські вареноморожені, 10+ шт./кг
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 7
900 ₴/кг
Показати оптові ціни- +380 (66) 504-88-21Водафон
Краб чорноморський варенаморожений, 10 шт./кг
Чим корисні краби? Їхній білок особливо багатий на таурину. Ця амінокислота активно живить м'язи та судини, зберігаючи їхню еластичність і підтримуючи весь час у тонусі. Крім того, фармацевти використовують таурин для приготування очних крапель, які покращують стан очей, сітківки та рогівки. Але ж салат із крабів і креветок куди приємніше, ніж ліки!
У багатьох країнах світу основу харчування мешканців становлять не хліб або м'ясо, а страви з морепродуктів, оскільки вони швидше готуються, легше перетравлюються та краще засвоюються. Борці за правильне харчування дедалі частіше рекомендують морепродукти! А ще таке меню — це ваша страховка від:
- серцево-судинних захворювань. Корисні властивості морепродуктів полягають у тому, що вони містять унікальні поліненасичені жирні кислоти омега-3 й омега-6. Потрапляючи в організм, вони знижують рівень шкідливого холестерину в крові.
- зайвих жирових накопичень. У 100 грамах мідій лише 3 грами жиру, у креветках — 2, а в кальмарах — менше — 0,3 грама. Калорійність морепродуктів також вражає рекордно низькими цифрами — 70-85 кілокалорій. Для порівняння, у 100 грамах телятини 287 кілокалорій. Користь креветок, крабів та інших морепродуктів очевидна!
- порушення роботи травного тракту. Якщо м'ясний білок організм переробляє приблизно п'ять годин, то з білком дари моря він справляється вдвічі швидше. Адже, як порівняти з м'ясом дичини та хатніх тварин у морепродуктах, набагато менше грубої сполучної тканини, а отже, морські мешканці є більш корисним продуктом, ніж м'ясо.
- хвороб щитоподібної залози. Корисні властивості морепродуктів полягають у великій кількості дефіцитного мікроелемента — йоду. Він не виробляється організмом людини, як це відбувається з іншими мікроелементами, а є лише в деяких продуктах. Але досить з'їсти 20-50 грамів крабів або креветок, і добова норма йоду вам забезпечена. А отже, є "паливо" для роботи щитоподібної залози та мозку. У Японії, країні з самою "морською" кухнею світу, на мільйон жителів припадає лише один випадок захворювання щитоподібної залози. Ось що означає справжнє здорове харчування! На відміну від штучно йодованих продуктів (солі, молока, хліба) йод із морепродуктів не злітається під час першої ж зустрічі із сонячними променями та киснем.
- емоційних перевантажень. Помічено, що люди, які проживають поблизу морів і океанів, більш доброзичливі один до одного, ніж їхні побратими "з глибинки". Багато в чому цьому сприяє їхній раціон, що ґрунтується на дарах моря. Міцна дружба вітамінів групи B, PP, магнію та міді об'єднує практично всі морепродукти. Це і є головна формула врівноваженості та веселого характеру. А фосфор гарантує повне та безперешкодне засвоєння всіх вітамінів групи В. Користь морепродуктів ясна!
- зниження лібідо. Кажуть, Казанова перед любовним побаченням з'їв на вечерю до 70 устриць, запиваючи їх шампанським. Усе тому, що морепродукти вважаються найпотужнішим афродизіаком і сприяють виробленню "гормону пристрасті" тестостерону завдяки високій концентрації цинку та селену. Щоправда, повторювати подібний подвиг у ім'я любові ми не радимо. Навіть одна порція легкого салату з ракоподібних і молюсків може дати такий ефект.
У м'ясі краба високий вміст міді, кальцію (від 17 до 320 мг на 100 г), біологічно активного магнію, фосфору та сірки. Воно багате на вітаміни А, D, Е, В12. Краба тіамін (вітамін В1), що міститься в м'ясі, не синтезується організмом людини та заповнюється тільки з їжею. Вітамін В2, рекомендується для захисту сітківки ока від шкідливого впливу ультрафіолетових променів.
М'ясо крабів містить до 80% вологи; від 13 до 27% білків, які відіграють важливу роль в обміні речовин; 0,3 — 0,8 відсотків ліпідів; 1,5 — 2,0% мінеральних речовин і до 0,5% глікогену, що є основною формою зберігання глюкози в організмі людини. За складом корисних компонентів м'ясо краба випереджає багато продуктів рослинного та тваринного походження.
Отже, користь від вживання крабів, креветок та інших морепродуктів безперечна — вони багаті на білки, жири, вітаміни та мінеральні елементи, зокрема фосфор, кальцій, залізо, мідь, йод. Недарма в тих країнах, де широко вживають морепродукти, люди менше хворіють і живуть довше.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Тип | М'ясо краба |
Вид продукції | Заморожені |
Термін придатності | 12 міс |
- Ціна: 900 ₴/кг